Jmenuji se Hanna Wimmer…

… a jsem žena, která fotí především ženy. Dokážu navnímat a poradit styl, který se každé hodí k osobnosti, a provedu vás celým procesem fotografování, abyste si jej maximálně užily a byly s výslednými fotografiemi nadšené!

Jsem fotografkou, která dává přednost barevné stylizaci fotografií. Mé fotografie se pravidelně objevují v zahraničních časopisech a několikrát se dostaly i na titulní stranu.

Je mnoho fotografií, které má smysl dát do rodinného alba.
Ale daleko méně je těch, na které se budete chtít dívat každý den.

 

 

POJĎME SPOLEČNĚ NĚCO VÝJIMEČNÉHO VYTVOŘIT…

Od představy až k finální fotografii

Společně rozebereme, jaký styl fotografie i stylizace by se Vám nejvíc líbil. Vyberete si z krásných šatů a rekvizit. Pozadím nám může být krásná příroda, světelné podmínky a má následná fine art stylizace při úpravě fotografií.

Užijte si celý den

Nechte se hýčkat u některé z profesionálních vizážistek, se kterými spolupracuji a které přesně vědí, jak pracovat s fotomakeupem. Postarají se o to, abyste vypadala co nejlépe, a určitě si poradí i s Vaším účesem. Užijte si tu vlnu sebevědomí a vědomí vlastní krásy a samotné fotografování pak už bude jen hračka!

Dovolte si rozehrát svou energii

Svou stylizaci si můžete sama vybrat nebo můžeme cokoliv vymyslet společně Vaší osobnosti na míru. Ukažte, co ve Vás je, ukažte své nejlepší Já.

Nebojte se pózování

Provedu Vás i pózováním. Jako bývalá tanečnice a lektorka tance znám zaručené tipy, jak na to a určitě Vám s tímto dokážu pomoci.

Pochlubte se svými fotografiemi

Nejsem zastánce digitálních fotografií, které se ztratí v zákoutích starých disků v PC. Proto součástí mých služeb je i dodávka tisku fotografií a fotoobrazů od prověřené společnosti!

Nechte své fotografie být vidět!