Tématické fotografování

stylizace na míru pro každého

Hledáte inspiraci pro svoje fotografie?

Ve své tvorbě se snažím zachycovat svým objektivem jedinečné příběhy vašich snových postav prostřednictvím uměleckého ztvárnění ve svých fotografiích.

Umím zachytit nezbednou jiskru v pin up portrétech, mateřskou křehkost v těhotenských fotografiích, stejně jako bahno a lítou vřavu válečného pole. Naleznete u mě vášnivou svůdnost femme fatale, nevinnost dětských portrétů či mechanickou módu steampunku. A nejen to.

Přijďte si prožít skrytý příběh své postavy a zachytit jej na fotografický papír.

Fine art a fantasy fotografie

Fine art portréty a fantasy stylizace jsou nejoblíbenějším fotografickým žánrem. Ženy se mohou těšit na širokou nabídku oblečení a dalších rekvizit.

Stylizované portréty pin up, punk a steampunk

Chcete si zkusit zahrát na nezbednou pin up notu? Pin up může být dračice nebo jen nevinně svůdná, závisí, které podání je vám bližší. Máte vlastní steampunkový nebo jiný kostým? Ani zde se tématu meze nekladou.

Performerské, kabaretní a taneční fotografie

Performerská a další taneční témata jsou šitá na míru právě tanečnicím a performerům všech věků a pohlaví. Potřebujete promo fotografie na plakáty, kde účinkujete? Ozvěte se mi.

Dětské portréty

Témata dětských portrétů mohou být velice rozmanitá. Několik dětských a dívčích šatů vám mohu zapůjčit, ale oblečení, které pořídíte svým ratolestem na fotografování se jinak meze nekladou.

Fotografie v dark a gothic stylu

Potřebujete-li rozeznít i těžkou notu a černá je vaše oblíbená barva, lze vytvořit stylizaci i pro vás.

Historické a historií inspirované portréty

Jste milovníci dob minulých? Chcete nějaké období historie zachytit ve vlastním kostýmu? Neváhejte se na mě obrátit.

Cosplay fotografie, movie star portréty

Chcete si zahrát na movie star? Baví vás cosplay? Vyberete si svůdný korzet ode mě nebo máte vlastní kostým?

Těhotenské portréty

Očekáváte přírůstek do rodiny a chcete těhotenské období zachytit méně tradičním způsobem? Podělte se se mnou a něco vymyslíme.

Fotografování se zvířaty

Dáváte raději přednost focení se zvířaty? Vyfotím vás s vlastním mazlíčkem nebo se můžete zúčastnit focení se zvířaty v mé režii.

Autoportrét fotografky Hanny Wimmer

Zaujaly vás fotografie? Máte také zájem o podobné focení?